2019

Je suis Karl [režie: Christian Schwochow / PANDORA FILMS] – hraný film
Zátopek (Zatopek) [režie: David Ondříček / LUCKY MAN FILMS] – hraný film
Muž se zaječíma ušima (The Man with Hare Ears) [režie: Martin Šulík / IN FILM PRAHA] – hraný film
The Letter for the King [režie: Alex Holmes, Charles Martin, Felix Thompson / NETFLIX] – TV seriál (1. sezóna)
Medieval [režie: Petr Jákl / J.B.J. FILM, GENESY, DOUBLE TREE ENTERTAINMENT, WOG FILM] – hraný film
Bez vědomí (Sleepers) [režie: Ivan Zachariáš / HBO] – TV seriál
Nabarvené ptáče (The Painted Bird) [režie: Václav Marhoul / SILVER SCREEN] – hraný film (získal Českého Lva za nejlepší zvuk)
Poslední aristokratka [režie: Jiří Vejdělek / ČESKÁ TELEVIZE, EVOLUTION FILMS] – hraný film
Dáma a Král (II.) (Lady and the King (II.))[režie: Martin Kopp, Lukáš Hanulák / BIONAUT FILMS] – TV seriál (2. sezóna)
Zuzana: Music is life [režie: Peter Getzels, Harriet Gordon Getzels – GETZELS GORDON PRODUCTION] – dlouhometrážní dokument
Strážmistr Topinka [režie: Petr Zahrádka / ČESKÁ TELEVIZE] – TV seriál (1. sezóna)
The Sound Is Innocent [režie: Johana Ožvold / CINÉMOTIF FILMS, FILMS DE FORCE MAJEURE, PUNKCHART FILMS] – dlouhometrážní dokument

2018

Domestik (Domestique) [režie: Adam Sedlák / SHORE POINTS] – hraný film (získal Českého Lva za nejlepší zvuk)
Zlatý podraz (Golden Sting) [režie: Radim Špaček / BUC-FILM] – hraný film (nominován na Českého Lva za nejlepší zvuk)
Skleněný pokoj (The Glass Room) [režie: Julius Ševčík / IN FILM PRAHA] – hraný film (nominován na Českého Lva za nejlepší zvuk)
Tátova Volha (Patrimony) [režie: Jiří Vejdělek / INFINITY PRAGUE] – hraný film
Terapie (III.) (In Treatment (III.)) [režie: Petr Zelenka, Matěj Chlupáček / HBO] – TV seriál (3. sezóna)
Doktor Martin: Záhada v Beskydech [režie: Petr Zahrádka / ČESKÁ TELEVIZE] – hraný film

2017

Po strništi bos (Barefoot) [režie: Jan Svěrák / BIOGRAF JAN SVĚRÁK] – hraný film (získal Českého Lva za nejlepší zvuk)
Kvarteto (The Quartette) [režie: Miroslav Krobot / EVOLUTION FILMS] – hraný film (nominován na Českého Lva za nejlepší zvuk)
Dukla 61 [režie: David Ondříček / ČESKÁ TELEVIZE] – TV mini seriál
Až po uši (Head Over Heels) [režie: Jan Hřebejk / HBO] – TV seriál
Dáma a Král (Lady and the King) [režie: Vladimír Michálek / BIONAUT FILMS] – TV seriál (1. sezóna)

2016

Masaryk (A Prominent Patient) [režie: Julius Ševčík / IN FILM PRAHA] – hraný film (získal Českého Lva a Slnko v sieti (Cena Slovenské filmové a TV akademie) za nejlepší zvuk)
Polednice (The Noonday witch) [režie: Jiří Sádek / BARLETTA] – hraný film (nominován na Českého Lva za nejlepší zvuk)
Deckname Holec (Code name Holec) [režie: Franz Novotny / NOVOTNY & NOVOTNY FILMPRODUKTION, DAWSON FILMS, ČESKÁ TELEVIZE] – hraný film (nominován na Českého Lva za nejlepší zvuk)
Pustina (Wasteland) [režie: Ivan Zachariáš, Alice Nellis / HBO] – TV seriál
Bezva ženská na krku (Stuck with a Perfect Woman) [režie: Tomáš Hoffman / INFINITY PRAGUE] – hraný film
Smrtelné historky (Murderous Tales) [režie: Jan Bubeníček / TOTAL HELPART T.H.A., PUBRES] – animovaný film
Doktor Martin (II.) [režie: Petr Zahrádka / BIONAUT FILMS, ČESKÁ TELEVIZE, PUBRES] – TV seriál (2. sezóna)

2015

Wilsonov (Wilson City) [režie: Tomáš Mašín / FILMBRIGADE, ČESKÁ TELEVIZE, PUBRES] – hraný film
Mamon [režie: Vladimír Michálek / HBO] – TV seriál
Gangster Ka: Afričan (Gangster Ka: African) [režie: Jan Pachl / MOVIE S.R.O.] – hraný film
Gangster Ka [režie: Jan Pachl / MOVIE S.R.O.] – hraný film
Vybíjená (Dodgeball) [režie: Petr Nikolaev / IN FILM PRAHA] – hraný film
Doktor Martin [režie: Petr Zahrádka / BIONAUT FILMS, ČESKÁ TELEVIZE, PUBRES] – TV seriál (1. sezóna)
Lovci zážitků [režie: Štěpán Vodrážka, Jan Švejkar, John Doe / PRIMA TV, CZECH TOURISM]- reality show

2014

Tři bratři (Three brothers) [režie: Jan Svěrák / BIOGRAF JAN SVĚRÁK] – hraný film (nominován na Českého Lva za nejlepší zvuk)
Díra u Hanušovic (Nowhere in Moravia) [režie: Miroslav Krobot / EVOLUTION FILMS] – hraný film (nominován na Českého Lva za nejlepší zvuk)
Andělé všedního dne (Angels) [režie: Alice Nellis / IN FILM PRAHA]- hraný film
Místa (Places) ežie: Radim Špaček / BIONAUT FILMS] – hraný film
Puorto Ricans in Paris [režie: Ian Edelman / PRIP PRODUCTIONS] – hraný film
MY 2 (US 2) [režie: Slobodanka Radun / BIONAUT FILMS] – hraný film

2013

Hořící keř (Burning Bush) [režie: Agnieszka Holland / HBO] – TV mini seriál (získal Českého Lva za nejlepší zvuk)
Něžné vlny (Tender Waves) [režie: Jiří Vejdělek / INFINITY] – hraný film
Příběh kmotra (Story of the Godfather) [režie: Petr Nikolaev / U.F.O. PICTURES] – hraný film
Přijde letos Ježíšek? (Little Baby Jesus) [režie: Lenka Kny / BLUE TIME, FÁBRICA DE CINE, MACHETE PRODUCCINES, SYNERGIA FILM, TRIGON PRODUCTION] – hraný film
Deník Dity P. [režie: David Ondříček, Jiří Volek / LUCKY MAN FILMS] – TV pořad

2012

Ve stínu (In shadow) [režie: David Ondříček / LUCKY MAN FILMS] – hraný film (získal Českého Lva za nejlepší zvuk)
Revival [režie: Alice Nellis / IN FILM PRAHA] – hraný film (nominován na Českého Lva za nejlepší zvuk)
Polski Film [režie: Marek Najbrt / NEGATIV, ČESKÁ TELEVIZE] – hraný film (nominován na Českého Lva za nejlepší zvuk)
En Kongelig Affære (A Royal Affair) [režie: Nikolaj Arcel / ZENTROPA ENTERTAINMENTS, DANMARKS RADIO, TROLÄTTAN FILM AB, SVERIGES TELEVISION, SIRENA FILM] – hraný film
Svatá čtveřice (4 some) [režie: Jan Hřebejk / IN FILM PRAHA] – hraný film
Martin a Venuše (Martin and Venus) [režie: Jiří Chlumský / MOVIE S.R.O.] – hraný film
Terapie (II.) (In Treatment (II.)) [režie: Lenka Wimmerová, Petr Zelenka / HBO] – TV seriál (2. sezóna)
Signál [režie: Tomáš Řehořek / INFINITY PRAGUE] – hraný film
Základka [režie: Petr Zahrádka / ČESKÁ TELEVIZE] – TV seriál
Zázraky života (II.) (In Vitro (II.)) [režie: Jaromír Polišejnský, Radim Špaček / ČESKÁ VÝROBNÍ] – TV seriál (2. sezóna)

2011

Alois Nebel [režie: Tomáš Luňák / NEGATIV] – hraný film (získal Českého Lva za nejlepší zvuk)
Terapie (In Treatment) [režie: Petr Zelenka, Marek Najbrt / HBO] – TV seriál (1. sezóna)
Odcházení (Leaving) [režie: Václav Havel / BUC-FILM] – hraný film
Vendeta [režie: Miroslav Ondruš / BIONAUT FILMS] – hraný film
Muži v naději (Men in Hope) [režie: Jiří Vejdělek / INFINITY PRAGUE] – hraný film

2010

Kuky se vrací (Kooky) [režie: Jan Svěrák / BIOGRAF JAN SVĚRÁK] – hraný film (získal Českého Lva za nejlepší zvuk)
Mamas & Papas [režie: Alice Nellis / U.F.O. PICTURES] – hraný film
Kajínek (Enemies of the State) [režie: Petr Jákl / J.B.J. FILM, HOLLYWOOD CLASSIC ENTERTAINMENT] – hraný film
Ženy v pokušení (Women in Temptation) [režie: Jiří Vejdělek / INFINITY PRAGUE] – hraný film
Zázraky života (In Vitro) [režie: Jaromír Polišejnský, Radim Špaček / ČESKÁ VÝROBNÍ] – TV seriál (1. sezóna)
Přešlapy (II. & III.) (Over steps (II. & III.)) [režie: Jaroslav Fujt, Katka Šulajová / ČESKÁ VÝROBNÍ] – TV seriál (2.& 3. sezóna)

2009

3 sezóny v pekle (3 Seasons in hell) [režie: Tomáš Mašín / DAWSON FILMS] – hraný film (získal Českého Lva za nejlepší zvuk)
Protektor (Protector) [režie: Marek Najbrt / NEGATIV] – hraný film (nominován na Českého Lva za nejlepší zvuk)
Pouta (Walking too fast) [režie: Radim Špaček / BIONAUT FILMS] – hraný film (nominován na Českého Lva za nejlepší zvuk)
Quchis dgeebi (Street days) [režie: Levan Koguashvili / INDEPENDENT FILM PROJECT] – hraný film
Sami Sakhli (Three Houses) [režie: Zaza Urushadze / INDEPENDENT FILM PROJECT] – hraný film
Dobře placená procházka (A Walk Worthwhile) [režie: Miloš Forman, Petr Forman / RADKA PRODUCTION] – hraný film
Přešlapy (Over steps) [režie: Jaroslav Fujt, Katka Šulajová / ČESKÁ VÝROBNÍ] – TV seriál (1. sezóna)

2008

Tobruk [režie: Václav Marhoul / SILVER SCREEN] – hraný film (získal Českého Lva za nejlepší zvuk)
Stínu neutečeš [režie: Lenka Kny / CINEART PRODUCTION] – hraný film

2007

Vratné láhve (Returned Bottles) [režie: Jan Svěrák / BIOGRAF JAN SVĚRÁK] – hraný film (nominován na Českého Lva za nejlepší zvuk)
Tajnosti (Little Girl Blue) [režie: Alice Nellis / BIOGRAF JAN SVĚRÁK] – hraný film (nominován na Českého Lva a Slnko v sieti (Cena Slovenské filmové a TV akademie) za nejlepší zvuk)
O život (For live) [režie: Milan Šteindler / FISHSTONE] – hraný film
Oko ve zdi (Eye in the Wall) [režie: Miloš Kohout / ALEF FILM & MEDIA GROUP, ATELIÉRY BONTON ZLÍN, HAPPY CELLULOID] – hraný film

2006

Rusuli samkudhedi (Russian triangle) [režie: Aleko Tsabadze – FILM STUDIO REMKA, SANGUKO FILMS, INDEPENDENT FILM PROJECT, PRONTO FILM] – hraný film
Letiště (Airport) [režie: Petr Zahrádka, Radim Špaček, Jaroslav Fujt / PRIMA TV] – TV seriál

2005

Grandhotel [režie: David Ondříček / LUCKY MAN FILMS] – hraný film (získal Českého Lva za nejlepší zvuk)
Sacco e Vanzetti (Sacco and Vanzetti) [režie: Fabrizio Costa / TITANUS, RAI FICTION] – TV film

2004

L…kot ljubizen (L…like love) [režie: Janja Glogovac / PIRAN] – hraný film
Cime Tempestose (Wuthering Heights) [režie: Fabrizio Costa / TITANUS, NIMAR STUDIO] – TV film

2003

Jedna ruka netleská (One Hand Can’t Clap) [režie: David Ondříček / LUCKY MAN FILMS] – hraný film (nominován na Českého Lva za nejlepší zvuk)