Soundsquare Rentals disponuje vším potřebným k nahrávání zvuku pro film a televizní pořady.

TECHNIKA

Veškeré naše zařízení si vybírají sami zvukaři, aby se jim s ním dobře pracovalo. Digitální recordéry (Aaton, Sound Devices, Sony), mikrofony (Schoeps, Sennheiser, DPA, Sanken, Holophone), bezdrátové systémy (Lectrosonics, Sennheiser, Wisycom, Comtek), synchronizační zařízení (Betso, Denecke, Ambient) a mnoho dalšího je rozděleno do několika samostatných setů. Dnes dokážeme zajistit natáčení na pěti filmových či seriálových lokacích najednou a dvou dokumentárních k tomu.

VYSÍLAČKY

Na natáčení dodáváme i vysílačky, osvědčenou řadu Motorola CP series se všemi nezbytnými doplňky jako jsou nabíječky, sluchátka, náhradní akumulátory a bytelné transportní kufry.

ZVUKOVÉ ŠTÁBY

Zvukoví mistři, kteří s námi spolupracují jsou absolventi zvukových oborů filmových škol (FAMU, FAMO) a nenahlíží proto na film pouze pohledem svého oboru, ale vnímají ho jako celek. Všichni mají zkušenost nejen se samotným natáčením, ale i s následným zpracováním ve zvukové postprodukci.

POSTPRODUKCE

Soundsquare Rentals sídlí pod jednou střechou se studiem Soundsquare, takže vznik celé zvukové složky zůstává po celou dobu v rukou jednoho týmu.